wtorek, 9 marca 2010

Wymianki:)

Witajcie Drogie Panie:) obiecałam ,że pokaże rzeczy które otrzymałam od Nataliji ale mam pomysł żeby to pokazac jak wyglądaja na mnie:) Dlatego cierpliwości;) Zauważyłam ,że Agnieszka (http://radosnyczas.blox.pl/html ) otrzymała ode mnie paczuszkę wymiankową z okazji Dnia Kobiet . Przygotowałam dla Agnieszki poszewkę na poduszkę , rękawicę kuchenną i broszkę;) Cieszę się ogromnie ,że prezenty się podobają. Ale ,że dostałam urocze prezenty od Nataliyji pomyślałam ,że też sprawie jej prezencik . Wiem ,że lubi różowy kolor ta więc przygotowałam korale:) Niespodzianka się udała . Panie zadowolone z prezentów:) Cieszę się ,że mogłam sprawic Wam radośc:) Aktualnie mam praktyki , jutro będę w PKS -ie:) Mam nadzieje ,że szybko je skończe i będę mogła iśc na jakieś materiałowe zakupy:) Mam ochotę na broszkę w kolorach: turkus i zieleń butelkowa:) Ciekawe co z tego wyjdzie.
Nie jestem przyzwyczajona do pisania bloga na bloggerze i jeszcze nie łapię się tak za bardzo ale chyba będę musiała poszpera w tym ,że blog miał"ręce i nogi"
Życzę miłej nocy :)

1 komentarz:

  1. Dziękuje za komentarz miły u mnie:)).Nie widzę innego wyjścia jak nauczyć się haftować,to wcale nie jest trudne!Pozdrawiam,życząc szczęścia,powodzenia i DUŻO uśmiechu!!

    OdpowiedzUsuń