poniedziałek, 1 listopada 2010

Jestem

Witajcie moi kochani! Tak wiem , nie było mnie tu sporo czasu. Niestety moja choroba juz taka jest-nieprzewidywalna.W tym roku nie miałam wakacji... bo moje wakacje spędziłam w szpitalu. Było wtedy ciężko, miałam przetaczana krew .Tydzień temu lekarz powiedział ,że wtedy nawet katar był dla mnie śmiertelny.Często się zastanawiam "dlaczego ja?" , tak pewnie mam tam zapisane na górze. W lipcu brałam udział w wymiance książkowej. Świetna zabawa! Chętnie wezmę udział w kolejnych wymiankach. Dziękuje Nataliyji z bloga http://mojswiatihafty.blogspot.com/ , która jeszcze o mnie pamieta:) Zaprosiła mnie we wrześniu do zabawy 10 rzeczy które lubie:) Tak więc odpowiadam:
1.Książki
2.Taniec
3.Dobry film
4.Podróże- uwielbiam pakować walizę i mówić .że kiedyś wróce:)
5.Dobrą herbatę w duuuużym kubku, a najlepiej z pięknymi motywami
6.Swoje duże ciepłe kapcie albo skarpetki frotowe ,żeby ciepło było w stópki
7.Długie rozmowy
8.Bukiety kwiatów
9.Oglądanie blogów
10.Mruczenie kota:)
Mam pytanie jeszcze do Was, skąd mogę wziąć suszona lawendę? Przez to ,że byłam w szpitalu na wakacjach nie zdążyłam sobie jej zasadzić , niestety.Mam nadzieję ,że długo już tam nie wrócę , ale czas pokaże jutro kolejne badania. Kochane trzymajcie się cieplutko.Myślę ,że będę częściej tu zaglądać i się odzywać. Pozdrawiam:)

2 komentarze:

 1. dzięki za odwiedziny u mnie :) przychodzę z rewizytą - miło bardzo

  niestety nie pomogę Ci w znalezieniu miejsca, w którym można kupić lawendę, chętnie sama bym się dowiedziała, gdzie można się w nią zaopatrzyć

  ps. dobrą herbatę w dużym kubku też uwielbiam :) i książki i ciepłe skarpety

  www.zaczarowaneszydelko.ofu.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Mruczenie kota też jest super:)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń